Contacte


Adresa Administrativă

ÎM "Vinăria Purcari" SRL 
MD-2028, mun. Chişinău, strada Calea Ieșilor 8  Tel:(+373) 22 856 022 ,(+373) 22 856 023 ,(+373) 22 856 024 Program de  lucru Lu-Vi: 8:30-17:00, Pauză:13:00-14:00 purcari@purcari.wine

Departamentul Turism

 Director  Departament Turism  
 Ana Șandra
 Tel:(+373) 60 121 221 ,(+373) 69 270 626 ,
(+373) 60 909 005  a.sandra@purcari.wine  turism@purcari.wine 

Vânzări VIP Moldova

Manager Vânzări
Denis Malai
Tel:(+373) 68 551 102   vip@purcari.wine 

Departamentul Vânzări Internaționale - SUA, Canada, Asia, Africa

Manager Export
Dumitru Lupan 
Tel:(+373) 79 575 556   d.lupan@purcari.wine 

Departamentul Vânzări Internaționale - Europa de Est

Manager Export
Dumitru Cornea
Tel:(+373) 69 296 813   d.cornea@purcari.wine 

Departamentul Vânzări Internaționale - Europa de Vest

Manager Export
Natalia Vangheli
Tel:(+373) 69 320 898   n.vangheli@purcari.wine 

Departamentul Marketing

 Tel:(+373) 22 856 022   marketing@purcari.wine

Departamentul Resurse Umane

Director Resurse Umane
Ludmila Stratuța
Tel:(+373) 22 856 022  l.stratuta@purcari.wine

Formular de contact